ما شرکت ایمن‌سازه هستیم. یک شرکت ساختمانی که به صورت تخصصی  زنجیره‌ای از خدمات شامل شناسایی پروژه‌های ساختمانی با ارزش افزوده‌ی بالا، آنالیز و تهیه‌ی طرح توجیهی، تعریف طرح مناسب و مدیریت و راهبری پروژه‌های ساختمانی را ارائه می‌دهد. 

داستان ما از سال ۱۳۷۹ آغاز شد و در این بیست سال بیش از سیصد پروژه مهم را در حوزه‌های مختلف مهندسی ساختمان به سرانجام رسانده‌ایم. چالش‌ها و دشواری‌های زیادی را پشت سر گذاشته‌ایم و در پس این سال‌ها به تجربه‌ دریافته‌ایم که نگاه علمی به مقوله‌ی ساختمان امکان خلق ساختمان‌هایی زیبا، مدرن، ایمن و ارزش‌مند را فراهم می‌کند. ساختمان‌هایی که هر کدام داستان تازه‌ای برای گفتن دارند و در کنار هم داستان ایمن‌سازه را تکمیل می‌کنند.

ما عمیقاً باور داریم شغل ما صرفاً ساخت و فروش ساختمان نیست بلکه خلق بستری است برای تحقق آینده‌ در امروز.  ما می‌کوشیم با تکیه بر دانش مدیران و کارکنان ایمن‌سازه و همراهی مشتریانی که به ما باوردارند، ایده‌هایی نو خلق کنیم تا ساختمان‌هایی از آینده را امروز به شما عرضه کنیم. 

به خوبی می‌دانیم مسیری پرچالش پیشِ‌روی ماست و تلاش می‌کنیم راهی را که آغاز کرده‌ایم با توسعه تجارت و کسب و کار شرکت ایمن‌سازه و به‌هنگام سازی روی‌کردها و به‌روزرسانی دانش نفرات‌مان به سمت کارهایی جذاب‌تر و پیشگام در حوزه‌ی ساختمان‌های لوکس و مدرن پیش ببریم. 

ما، بارها تعهد، درست‌کاری و خلاقیت را در کنار هم آزموده‌ایم و در این مسیر به سرمایه‌ای ارزشمند رسیده‌ایم که اعتماد کارفرمایان، مشتریان و شرکای تجاری ایمن‌سازه به ماست.